Stisknutím tlačítka "Enter" přeskočíte na obsah

Josef Zach

  IT a počítače celkově mě bavili už od dětství, kdy jsem trápil Didaktik Gama, český klon ZX Spectrum, a záviděl kamarádům úžasnou grafiku na Amiga 500. V průběhu studií jsem se konečně dostal k “opravdovým” počítačům s x86 architekturou PC XT 16 NB, z Nového Boru.

Stále, ač je to v současné době k nevíře, pracuji u svého prvního zaměstnavatele, kterým je společnost ALWIL Trade s.r.o.. Zde jsem se postupně přes IT specialistu na desktopy/noteboky dostal přes tiskárny až k serverům a diskovým polím.

S VMware jsem přišel do styku v roce 2009, kdy jsme nasazovali VMware ESX 3.5 u našich zákazníků. Přelomovým byl pro mě rok 2010, kdy jsem v rámci projektu  implentoval kompletní infrastrukturu pro virtualizaci cca 600 desktopů na VMware View 4.5.

V průběhu let jsem absolvoval několik školení a web tréninků, tak abych splnil kritéria pro VSP/VTSP a VTSP Post-Sales, na kompetence týkající se Software Defined Storage, Software Defined Network, Business Continuity, End User Computing.  V roce 2016-2017 jsem obdržel ocenění VMware vExpert a v dubnu 2017 jsem se stal jedním z leaderů  české VMware komunity – VMware User Group.

V současné době moje práce pokrývá oblast post technického presales a systémového inženýra pro návrhy řešení pro HPE servery & storage, VMware a Veeam.

 

VMware certifikace:

VMware Certified Professional 7 – Desktop and MobilityDouble VCP – Data Center Virtualization & Desktop MobilityVCAP-DCA

 

 

 

 

Hewlett Packard Enterprise certifikace:

 

VEEAM certifikace: